středa 19. února 2014

Šikovné české ruce II.


Vánoce jsou sice za námi ale kreativní inspirace není nikdy dost! Velikonoce se blíží ;-)

Než jsem odfrčela na měsíc a půl na druhý konec světa, stihla jsem se zúčastnit tradiční výměny kreativních blogerek. Určitě znáte princip. Ale kdyby ne, tak jde o to vytvořit dárek vlastníma rukama a poslat ho jiné blogerce. Ta neposílá dárek na oplátku vám ale někomu jinému. A tak dál, až se kruh uzavře a vy najdete ve schránce překvapení pro vás. Každou výměnu organizuje jiná blogerka, neboť práce organizačně náročná. Letos se jí na výbornou zhostila Ajka z blogu U Ajky a patří jí velký dík! 


Já jsem byla obdarovaná Petronelou z blogu Nelkina chvilka, která obratem vykouzlila krásný set bižuterie v mé oblíbené barvě a k tomu motýlí brož. A běžala na poštu, aby dárky provensálský pošťák stihnul přinést před mým odletem. Zlatá!! To jsem netušila, že je v osmém měsíci radostného očekávání! Sama tak nadělila ten nejdražší dárek své rodině na Nový rok :-) Nellie, moc gratuluju a přeji hodně zdravíčka malé Leušce ღ 


Já jsem tvořila pro Lenku z blogu Fizule 71, která si "vybrala" diář. Nevěděla jak bude vypadat neboť jsem byla v dílně na Vysočině a diáře teprve připravovala :-) Její přání bylo jarní, svěží, květinové. Tak jsem pro ni vybrala ručně dělaný japonský papír se světle červenými kvítky a doladila svěží bílou. Leni, jsem moc ráda, že jsem ti udělala radost a diář se ti líbí!   Ostatní ručně dělané dárky si můžete prohlédnout v galerii u Ajky zde, kde je spousta kreativní inspirace a třeba tak objevíte nové blogy. 

Bude nás na velikonoční výměnu víc? ;-)


_____________
© photos: Anýzovka v zemi cikád (pokud není uvedeno jinak)


  

4 komentáře:

 1. Anýzovko, ten diář je úžasný !!!! Moc se ti povedl !!!!! Marki

  OdpovědětVymazat
 2. Děvčata jsou opravdu moc šikovná:-)
  Též mě potěšilo, že všechna přihlášená děvčata dárek opravdu vyrobila poslala.... a že jich nebylo málo:-))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 3. Then, you absorb them unknowingly and you start processing the same negative energies
  and emotions. You can use a candle to help you all through your studying.
  This means, that if he is not cautious, he just may fall off.


  My website: AskNow Psychics Review

  OdpovědětVymazat

Tento dialog je pro mne provensálským kořením - dodá blogu chuť a šťávu ;-)

PS: pokud nejste blogo-webo nadšenci, můžete komentovat pod rubrikou "Anonymní". Palec zde ovšem neotisknete, vaše jméno či pseudonym ano ;-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...